MFF E – Astra B 3:2 -14,22,-21,15,8 (10.9.2018) [Peťa]

Tak Jiřík již dva zápisy letos měl, tak abych nebyl pozadu, tak jsem se rozhodl, že já budu zapisovat domácí zápasy. A hezky mi to vyšlo, dokonce ani nikdo moc nezdržoval sříhání. I když s námi stříhal dokonce i Sysel, nedostal šanci.

A jak to tedy dopadlo? No v nadpise vidíte to hlavní a pokud vám to připomíná náš předchozí zápas, tak z toho co jsem se dočetl ze zápisu a z několika poznámek účastníků mohu potvrdit, že to asi bylo dost podobné.

Náš dnešní soupeř byla Astra B.
Sešli jsem se na domácí zápas poměrně pozdě, výrazně později než soupeř a díky přípravě kurtu nebylo až tak moc času na rozpinkání. Rozhodčí se to snažil uspíšit, asi tušil, že je potřeba začít brzo aby se to všechno stihlo.

Nakonec nás bylo 9. Kapitán Mates to měl s nasazením do prvního setu docela snadné. Sám prý ještě není úplně v pořádku s krkem, lýtkem a tak dále. Těsně před vyhlášením sestavy se navíc Jiřík musel věnovat dětem a tak moc možností na výběr nezbylo.

Pro první set byla tedy sestava N – Kucci, B – Marek, Peťa , S – Vlasta, Mike a U – Vyktor. Nebyl to úplně podařený set. Asi nejvíc nám nešel příjem a hned potom ostatní herní činnosti. Ani libero na příjmu nepmohlo, a prohra 14:25 celkový stav asi docela dobře dokazuje.

Do druhého setu byl Mike vystřídán Jiříkem, který holky už hlídat nemusel protože zmizely neznámo kam. Začátek setu nebyl moc rozdílný. Ani příchod Jiříka nám na přijmu nepomohl. Na příjmu jsme měli vedle sebe tedy Jiříka a Lukáše ale ani jeden to nebyl schopen nějak rozumě přijmout. Naštěstí se nám v průběhu setu podařilo udělat dost velkou serii bloku. Dle zápisu je vidět, že my jsme ještě 3:9 prohrávali, ale pak si soupeř bral time za stavu 14:15 a 15:20 z pohledu soupeře. Do koncovky jsme měli dostatečný náskok která se nám podařilo dohnat. Postupně bych řekl, že už se trochu začínal lepšit příjem.

Třetí set jsme nastoupili ve stejné sestavě jako předchozí set. V tomto setu jsme začali lépe než předchozí dva ale bohužel jsme to nevydrželi. Postupně nás soupeř přehrál a vyhrál 25:21.

To nás ale moc nerozhodilo, protože stejně už od začátku jsme počítali s tie-breakem. Protože už nebylo nutné zdržovat, hráli jsme 4. set poměrně slušný volejbal. Výsledek 25:15 dokazuje poměrně hladkou výhru setu.

Do tie-breaku jsme čekali od kapitána nějakou změnu, ale k ničemu se neodhodlal. Nastoupili jsme tedy v sestavě posledních setů a celkem s přehledem jsme tento set vyhráli.

Celkově bych k tomu ještě mohl dodat. Ve druhé části zápasu fungoval docela příjem a hra v poli, Potom bylo i možné častěji útočit středem i když tam měli dnes docela pozorné bloky, a často to bylo i na trojblok. Nedostatek možností na útok si tedy blokaři museli vynahradit blokem.

Dnes docel slušně příjmal a hrál v poli Vlasta, ale bohužel to bylo na úkor útoku. Tam měl velmi malou úspěšnost a většina jeho útoků končila v autu nebo v síti. Sám následně přiznal, že může být na zápase dobrý vžy jen v jedné činnosti tak uvidíme která to bude příště.

To by mělo být vše a pokud má ještě něco zajímavého co by rád přidal, je možné doplnit v diskusi.

Peťa

MFF E – Aritma 0:3 (5.9.2018) [Peťa]

Po úspěchu na prvním zápase letošní sezony jsme se dostali k prvnímu domácímu zápasu. Sešlo se nás tak akorát, aby bylo možné hrát s liberem a zbyl nám ještě někdo na lavičce, kdo by otáčel počítadlo a zapisoval.
Dnešní soupeř byl podle rozpisu nový, ale již při příchodu na hřiště jsme poznali, že to je jen nové jmého pro již staré známé Trubky – které za poslední roky vystřídali několik zvučných jmen a tak si nyní musíme začít pamatovat aktuální označení Aritma.

S ohledem na neúčast nově zvoleného kapitána měl jeho povinosti zastat Junior, který tím pádem kumuloval většinu možných funkcí. Jedna z mála funkcí, která mu chyběla, tedy starost o úřad, způsobila, že na zápisu byl nakonec jako kapitán uveden Vlasta – prý ze zvyku.

Tím pádem byli tedy za neúčasti kapitána rovnou dva náhradníci. Na zápisu zapsaný kapitán losoval s rozhodčím a původně nominovaný náhradní kapitán pak zvolil sestavu. Do koule se nedostali Viktor a Mike, kteří prý i přes upozornění odešli v pondělí z hodspody moc brzo.
Základní sestava pro první set tedy byla: N- Kucci, B – Peťa,Marek, S – Junior,Vlasta, U – Jura a L – Luchže.

S myšlenkami na pondělní snadný úspěch se začal i první set. Hra nic moc pohledného, ani jedna strana nic extra nepředvela. Jen my jsme docela dobře hráli v poli a protože jsme moc nekazili, postupně jsme si vypracovali docela slušný náskok asi 19:9. Tím to bylo pro tento den z naší strany bohužel vše, a v následujícím zbytku tohoto setu i těch dalších jsme již nic zásadního nepředvedli. Soupeř tedy dokázal i tento stav ještě otočit a vyhrát asi 25:22. V dalším setu jsme se mohli trochu vymlouvat na sluníčko, které dost kazilo možnost útoku z účka – nebylo tam nic vidět.
Ke konci prvního došlo na střídání. Na U šel Viktor. A do druhého setu tam také zůstal. Ještě myslím, že do druhého setu posíli pole Mike. Na lavičce tedy ve druhém setu byli Vlasta a Jura. Jak jsem již avizoval, druhý set byl z naší strany velmi slabý. Nic jsme neuhráli (o nějakém složení na zem nemohla být ani řeč). Soupeř sice také nic moc nehrál, ale nekazil a to jim stačilo. Třetí set byl podobný jako druhý, nic jsme nedokázali uhrát a i když do pole nám toho dnes moc nespadlo tak jsme nebyli schopni nic uhrát a vše jsme si zkazili sami.

Jen bych asi mohl uvést zajímavý Vlastův zákrok v pádu. Bohužel jsem neviděl úplně přesně, jak to bylo tak snad Vlasta nebo někdo další doplní detaily. Ale ránu při dopadu jsem zaznamenal, stejně jako soupeři. Měli o Vlastu docela obavu (jako většina z nás) ale nakonec se Vlaste sebral a v klidu hral dal.

Tím bych asi zápis radši ukončil a nadějí že příště už to snad tak hrozné nebude.

Následoval Kulový blesk, kde neměli zelenou a kde měli trochu zmatenou obsluhu.Ale zase byla docela hojná účast všech týmů.

Peťa

Meteor B – MFF E 0:3 (3.9.2018) [Jiřík]

První zápas nové sezóny 2018/19.

Cha Cha Cha Chi Chi Chi … Všichni vysmátí jak lečo. Noooo, jsem zvědavý, jak se budeme smát po zápase. Všichni spoustu zážitků z prázdnin a tak sypali vtípky z rukávu. Historky, které se nedají publikovat. Někteří ještě zkontrolovali, zda jsou na našem zápase obvyklé diktovačky někam na ruský web s podvodnými live sázkami a zda jsou hezké. Dresů pro Šutra se sešlo asi 10. Šutr si lámal hlavu tím, že XL je malá velikost, která sahá asi jen někam k pupku. Je fakt, že XL dres mám i já a je to tak akorát.

Continue reading

MFF E – Jinonice A 3:2 (20.6.2018) [Mike]

Už jsem si myslel, že na jaře zapisovat nebudu. Když vypadlo prvních pár borců, mezi nimiž jsem nebyl, lehce jsem znervózněl. A to je u střižby vždycky chyba. Hned mě všichni sbalili.

Poslední zápas sezóny, zbylé dva z albeřských termínů se podařilo předehrát. Proto teď ještě nevíme, kolikátí skončíme. K postupu (který nikdo nechce) daleko, k sestupu (který nikdo nechce) ještě dál.

Continue reading

MFF B – MFF D 2:3 (18.6.2018)[Andy]

Velmi očekávané matfyzácké derby, které se překládalo kvůli bouřce, se konečně odehrálo. Ze začátku nebylo jisté na jakém hřišti, protože v kleci mělo hrát Céčko, ale počet dětí chtějících píseček vyhrál a mohly jsme jít do klece. Diváků přišla spousta, jen je místo antuky zajímal již zmiňovaný písek. Přesto děkujeme za podporu.

Continue reading

SK Čechie Uhříněves – MFF B 1:3 (13.6.2018) [Pískle]

Nemám ráda tyhlety výlety na ves. A kdo jo, že…Nota bene když celý den leje jak z konve a tak hrozí, že se člověk potáhne takovou dálku jen proto, aby zjistil, že se nebude hrát. To však tentokrát nebyl náš případ, neboť se Smolce podařilo soupeřkám po mailu šikovně připomenout, že vlastně mají halu, ve které by se mohlo v tak ošklivý den, jako byl ten středeční, hrát (díky Leni). A když se hraje v hale, tak člověk jede do té prdele světa už trochu radostněji. Tělocvična byla moc pěkná, s galerií pro mnoho fanoušků i pódiem pro vítězný taneček, bohužel v ní nebyl skoro žádný kyslík, neboť tři malinká okýnka u stropu byla otevřená naposledy někdy v polovině minulého století. Strop o dost vyšší než v Karlíně, takže pohodička, za zadní čárou na jedné straně místo tak akorát na půl kroku, na druhé straně intimčo ve tmě pod balkonkem…

Continue reading

Meteor A – MFF E 3:0 (13.6.2018) [Viktor]

Nový kapitán Honzin nám určil sestavu a delegoval Mikeho. Ale jak se ukázalo, za Vlastu Mike kapitánovat umí, ale za Honzina ne. Jak pak by to asi uměl za Mikeho? Ale všechno popořádku.

Sestava (tak jak se nahlašuje, začínali jsme na podání): Mates, Mike, Koudy, Viktor, Jiřík, Mára. Lukáš chodil za blokaře. Chvilku to vypadalo, že Lukáš půjde na náhru a opozdilec Jiřík půjde na libero nebo na střídačku. Ale stihl to. Jak se pak ukázalo, kdyby to nestihl, nebyl by Lukáš na liberu a mohli jsme vyhrát. Co na to Jan Tleskač?

Continue reading

Vršovice B – MFF B 1:3 (21, -22, -13, -26) 4.6.2018 [Míša]

Hřiště ve Vršovicích bylo celé ve stínu, přesto fofr prvního setu zaskočil mé hospodaření s teplem.
Potila jsem se jak při 32 stupních na Albeři, když jsme hráli fotbal na horní branku. Dejchala jsem jak po 3 obloučcích v Chile.
Dále se mi vařila hlava a od toho mlžily brýle. Ostřila jsem skrz síť na soupeřky. Napadlo mne, že nevypadají jako Kanaďani, kteří vydrží bruslit až do konce.

Continue reading

Astra – MFF E 0:3 (4.6.2018) [Peťa]

Původně to vypadalo, že nás bude hodně a bude plno možností střídat a vymýšlet různé netradiční varianty sestavy. Nakonec to dopadlo tak, že nás dorazilo jen 7 statečných a s tím už toho moc dělat nešlo. Mike dostal opět pověření dělat kapitána. Tentokrát k tomu navíc nedostal žádné speciální pokyny, jak to bylo v minulých případech.

Počáteční sestava do prvního setu byla následující Kucci (N), Mates, Peťa (B), Marek (U), Mike a Jura (S). Z lavičky to jistil Vyktor.

Začátek setu nám úplně nevyšel a tak soupeř měl prví část setu trochu náskok. Ale poměrně brzy jsme ho dohnali a ke konci setu již poměrně pohodlně vedli aby nebylo žádné drama do koncovky. Celková hra nebyla nijak zázračná ani z jedné strany. Bylo to spíš tak něco na rozmezí 3. a 4. třídy. Nikdo moc nesložil, hodně nepřesností na obou stranách.

I přes poměrně jasné vítězství, se Mike rozhodl do dalšího setu střídat.

Do druhého setu tedy byla změna na U kam šel Vyktor. Na bloku zůstal Mates a na druhém byl Marek. Peťa si sednul i když třeba na příjmu byl o dost lepší než Mike, který se nechal na hřišti…

V tomto setu bylo podstatné, že na náhře nebylo nic moc vidět kvůli sluníčku, takže špatné příjmy končily spatně. V tomto setu se ale poměrně rozehrál Marek, který to nezvykle ranou skládal z metrů celkem bez problémů vedle dvojbloku. Celkově to byl set, několika delších serií na podáni z obou stran.

Do třetího setu došlo opět ke změně a seděl Mates. Sestavu si jistě pozorný čtenář snadno doplní sám…

Co se týče hry, tak noc velká změna nebyla. Možná trochu pomohlo, že jsme měli lepší stranu pro náhru a dále nám poměrně dobře fungoval útok středem a i pár bloků jsme přidali. I když jsme zase část setu prohrávali jako v první setu tak nakonec byla koncovka celkem bez problémů asi 25:20.

Tím máme tedy asi vůbec první letošní výhru 3:0.

Zajímavých momentů se moc neobjevilo. Jen bych připoměl některé zákroky Mates na síti, které byly nečekané i pro nás co ho již nějakou dobu známe. Rád bych napsal jaký konkrétní úder to byl,ale není lehké to zařadit.

Po zápase většina vyrazila rovnou domů. Pokud vím na pivo zůstali jen ve dvou Mike a Jura.

Malešice – MFF B 2:3 (28.5.2018) [Kali]

Už po cestě do Malešic, teda na Meteor, začalo kapat, pak pršet, a pak přestalo, abychom se rozcvičily, pozdravily a mohlo začít lejt jako z konve. O pár dní později ukazovala předpověď slunečno bez srážek, to si kapitánky stihly dokonce střihnout. Ale protože jsme neměly rozhodčího, který by nám řekl, že se v dešti nedá hrát, tak jsme hrály.

První dva sety byly dost v pohodě a v naší režii. Ze začátku jsme měly respekt z jejich nejvyšší hráčky, ale podařilo se jí držet na bloku nebo vyčapat v poli a asi jí to docela rozhodlo. Když začala zalívat, buď jsme to zvedly nebo to byl aut. Ani ostatním soupeřkám se moc nedařilo. My jsme naopak úspěšně útočily z hlavního kůlu (Janča, Léňa), daly pár šňůr na podání (Marťa, Janča) a zablokovaly co šlo (Peťa, Kali). K tomu nám pěkně nahrávala Míša :-) dost podobně to bylo v první půlce třetího a čtvrtého setu, kdy si na smeči zahrála i Andy. Snad už v prvním setu se soupeřky začaly hádat s rozhodčí (ze svého vlastního týmu!), že jsme hrály o anténku. A když Peťa namířila svůj příjem na přilehlé fotbalové hřiště a nikomu se pro něj moc nechtělo, vypadaly, že se zhádají úplně. Měly jsme to prostě ideálně rozehrané.

Nevím, co přesně se stalo v koncovce obou prohraných setů…oba jsme vedly cca 22:16. A pak jsme několikrát odpálily příjem, netrefily hřiště nebo smečovaly do pásky. Naštěstí v tiebreaku jsme se vrátily ke svojí hře z prvních dvou setů a soupeřky neměly šanci :-)

Astra A – MFF E (3:1) (14.5.2018) [Jura]

Příprava na zápas začala už v pondělí dopoledne. A to když mi přistál do kalendáře call končící v 18:00. Takže celý den jsem řešil jak se s touto překážkou vypořádat, když je nás 6+1. Celé to nakonec zachránil Jiřík, který taky dorazil a tak jsme mohli začít beze mě, tedy v sestavě Kucci (N), Mike (S), Vlasta (U), Vyktor (B), Jiřík (S), Mikša (B), Luchže (L).

Jelikož docela foukalo, tak to nebylo příliš dobré hraní. Navíc nebylo ani moc teplo. Astra na nás vletěla a rychle si vytvořila slušný náskok, kdy se jí dařilo tlačit servisem a hlavně bez problémů skládat. Naopak na naší straně byl největší problém právě skládání. Pak však přišla naše série, kdy jsme začali čapat, Astra znervózněla a my jsme je dotáhli. Set pokračovali v sériích na jedné i druhé straně. Do koncovky Jura vystřídal Mika a set se podařilo vyhrát.

Jenže pak musel Jiřík musel odejít a nebylo tak možné střídat. Navíc přišla Míša s Evičkou a to jak už víme je kombinace, která nám nepřeje.

Další sety měly podobný průběh, akorát se nám méně dařilo na útoku a Astra si pohlídala Vyktora, který byl nezadržitelný v prvním setu. Astra naopak spoléhala na Holyho, který balón vždy napálil rourou před sebe, ale kvůli našemu ambicióznímu bloku to bylo vždy s tečí. Až ve čtvrtém setu jsme začali dodržovat taktiku a neskákat tak vysoko a nechat vyniknout krásnou rouru.

Všechny setu byly relativně vyrovnané, ale víc chyb v koncovce (štěstí soupeři či pomoc rozhodčího) naklonili misku vah na stranu Astry.

Celkově tedy prohra 3:1, hlavně kvůli horší přípravě útoku, malé úspěšnosti v útoku (hlavně z kůlů) a nevynuceným chybám.

A pak přišlo na střižbu, kdy Matěj využil svého žolíka a vyhnul se tak zápisu. No aspoň že už je vybráno a příště už nebude cesty zpět.

Jura

MFF E – ABC Bráník A (3:2) (16.5.2018) [Peťa]

Během dne to na sport sice moc nevypadalo, ale nakonec se nám na večerní zápas udělalo téměř ideální počasí.

 

První set jsme začali v sestavě Mates (N), „Honzin“ (B),Peťa (B), Viktor (U), Mike (S), Jiřík (S) a Vlasta to jistil z lavičky. U zápisu nám přišla na pomoc Alenka M.

 

Začátek nebyl úplně ideální. Nebyl příjem a náhra tím pádem také nic moc a o smeči bych asi radši ani nemluvil. Time jsme si brali za stavu 8:14. Nicméně v průběhu setu jsme se trochu zlepšili a počáteční jsme postupně dotáhli a set vyhráli. 25:22

Další dva sety vypadali jako začátek prvního. Špatný příjem. Náhra to moc nezlepší a špatný útok. Jednoduše řečeno nikdo nehrál nic, ani v poli se nic nechytilo. Celkově nějak nevím, co bych pozitivního dal k těmto setům.

V průběhu druhého setu se Vlasta nominoval místo Mika za stavu 8:15.

Jen pro ilustraci druhý set bereme time za stavu 7:12,8:18 vysledek 16:25

Třetí set time za stavu 6:10,19:22 vysledek 21:25

 

Myslím že po druhém setu, když vlasta zapisovatelce Alence donesl první tekutou odměnu za zapisování (za každý set byla slíbena jedna odměna) s ní mluvil o tie-breaku, jestli pry si to zapisování chce užít. Mám dojem, že proti tomu nic nenamítala, tak to ani nakonec jinak dopadnout nemohlo …

Po třetím setu chtěl Mike už jít soupeře pozdravit, že už je konec. Přesvědčili jsme ho, že to ma ještě cenu zkusit, že se třeba ještě trochu zlepšíme :-)

 

4. set byl z naší strany celkem jednoduchá věc, začalo se hrát. Což z výsledku bylo trochu vidět už koncem 3. setu. Byl příjem, a začali jsme skládat. Navíc jsme snad ani jednou nezkazili podání což výrazně pomohlo. A výrazně pomohl i soupeř, který si od nás vzal naší formu z předchozích setů.

Začátek tie-breaku nám uplně nevyšel. Nápověda od obecenstva mluvila o tom, že všechny smeče chodí dozadu na střed kde nám to snadno zvedají. S ohleden na tuto informaci se smečaři na začátku setu výrazne snažili toto změnit, bohužel to pak nespadlo ani do zbývajících částí hriště. Asi 4 první smeče tedy přímo do … Potom jsme začali zase něco skládat a soupeř pak už kladl opravdu hodne slabý odpor a vůbec nebyli schopni to k nám přehodit.

 

Zajímavé momenty: Honzin hezky skládál metry kolem bloku do otočky a soupeře tím docela deptal. Jejich blokař pro změnu také skládá většinu míčů co dostane, až ke konci se mu to trochu přestalo dařit a dostal několik bloku. V tie-breaku se Vlasta nějak naštval nebo co, a začal to nezvykle ranou skládat na zem – takové rány jsem od něj asi ještě neviděl. Jinak soupeř nás dost trápil servisem. Měli nepříjemné plachtěné servisy.

 

Účas v hodpodě byla poměrně silná. Původně objednaných 12 mist nestačilo a mladí museli na samotku do vedlejší místnosti. Oproti minulé navštěvě stejné hospody se tentokrát U Matějíčků moc nesnažili. Zelené byly jen dvě rundy což znamená, že se žádné větší akce nestihly. Celkově to moc nevypadalo, že by měli nějak radost, že k nim večer zase někdo přišel si něco dát. Vlasta už se pak i bál si vůbec něco objednat a nechával sousedy aby objednali raději za něj. Příště tedy už snad půjdeme do nějaké bližší hospody…

 

MFF B – H. Počernice B 3:0 (9.5.2018) [Léňa]

Na zápas jsme se sešly hráčky Andy, Janča, Kali, Maky, Míša, Léňa, Pískle, Smolka, Vendy, jako koučka Peťa a na zápis a koučování Bočka. Marťa se v předvečer omluvila.

Do prvního setu jsme šly ve složení Smolka (N), Míša (N), Maky (B), Kali (B), Andy (S), Léňa (S), teda tentokrát v postavení na dvě náhry. Kapitánkou byla zvolena strategicky (a nedobrovolně) Maky. Teď jak se to vyvíjelo: vedly jsme snad celý set, ale náskok nebyl nijak dramatický. Před koncovkou nám soupeřky daly pár bodů v řadě a už to vypadalo, že koncovka bude hodně napínavá, ale zvládly jsme to a set skončil 25:22. Posledním bodem v setu bylo stylově eso, o které se postarala Kali. Střídající hráčky využily během prvního setu příležitost se rozehrát na Basketu s Céčkem.  Continue reading

MFF B – Žižka D 3:0 (2.5.2018) [Peťa]

Z pozice nehrajícího trenéra:

Do prvního setu nastoupily: Smolka-N, Marťa-U, Maky-B, Pískle-B, Janča-S, Léňa-S. V záloze Míša, Andy a Vendy. Pískle byla kapitán a zkušeně si vybrala stranu proti větru. Určitě to pomohlo, protože naše podání byla prostě nechytatelná ;). Podání padalo soupeřkám pod nohy a náhry lítaly dost na síť, kde jsme měly krásně postavené bloky. Holky hrály opravdu perfektně, i když se hřiště občas více podobalo beachovému kurtu. Co říct víc k prvnímu setu. Pamatuji si na “Lenčin zadek” (v jednu chvíli jsme měly velmi silné pole ve složení Smolka-Pískle-Léňa). A neskutečně dlouhé výměny. Jedna byla velmi výživná pro Maky na bloku. Tři vykryté bloky hned za sebou a za celou výměnu jich bylo asi šest. (To tam nemůžeš dát tu deku pořádně :D) Set jsme nakonec vyhrály 25:11.

Do druhého setu jsem nestřídala. Čekala jsem, co se bude dít. Holky se tentokrát taky trochu praly s větrem a příjmy nebyly tak přesné, ale uletěl myslím jen jeden. Ale soupeřky si neporadily ani na lepší straně. Čekala jsem na chyby, abych mohla vystřídat, ale holky hrály prostě bezvadně. Vždycky, když už jsem si říkala, že ji vystřídám, tak to dotyčná složila. To mi snad dělaly naschvál :D. A pozor!!! Historicky PRVNÍ MARTI PRSTY PŘES!!!Až do stavu 16:16 byla hra docela vyrovnaná, ale nakonec úspěšná koncovka 25:19.

Do třetího setu změna na hřišti: Míša na náhru místo Smolky a Andy na smeč místo Léni. A zase naprosto luxusní hra. Dlouhé výměny. Krásná podívaná. Za stavu 5:17 dvojstřídání…soupeřky a u nás Janču vystřídala Vendy. Ale i Vendy prostě hrála suprově. První smeč sice soupeřky vzaly…ale druhá už šla na zem ;). Možná to byla ulívka, ale prostě to byl krásný bod. Proč tohle Pája netočil??? Za stavu 8:24 jde Vendy na svůj premiérový servis v soutěži. ESO!!! Proč tohle Pája netočil???  

Na závěr:

Na hru bylo radost se dívat. I v kritických chvílích se na sebe holky smály a byla pohoda. Po dlouhé době jsem cítila kolektivní duch a za to vám všem moc děkuju.

+ musím pochválit tři trenéry na lavičce… prostě jsme je dobře odkoučovali ;) :D  

 

Petra

Pája něco fotil, tak jsem něco vybrala ;)

Marta_smec Janca_smec pole Maky_smec Lena_smec Vendy_podání

MFF E – Meteor A 2:3 (20.9.2017) [Lukáš]

Po krátké době se opět hlasím se zpravodajstvím ze zápasu. Zbytky týmu se sešly na Albertově k poslednímu domácímu podzimnímu zápasu. Čeká nás ještě výlet do Jinonic. Ale díky tomu, že tyto řádky vznikají v pondělí ráno, tak o Jinonicích se dozvíte od jiného pisálka. Na hřiště poslal usurpátor Viktor zkušeného nahrávače čehokoliv Kucciho, všechno otečující blokaře Matese a Fíďu, z velké výšky univerzálně lobující Hovädo, bombičkáře Mikeho a Viktora. Za Matese chodilo do zadu libero o kterém se prý říká, že občas něco přijme.  U zápisu se po džepicí objevil Peťa a na lavičce Jura. Continue reading